TİSAN TARIM İLAÇ PAZ.LTD.ŞTİ

1996 yılı itibariyle tarım sektöründe pazarlama alanında çalışma yapmak üzere SENA TARIM LTD.ŞTİ olarak faaliyete başladık. Başlangıç olarak sadece Antalya bölgesinde pazarlama olarak faaliyet gösterdik. Yurt dışından ithal getirilen ve yurt içinde üretilen tarım sektörüne özellikle seracılığa yönelik ürünlerin satış ve teknik çalışmalarını yaptık. Gün geçtikçe daralan piyasalar ve sattığımız malların üreticileriyle olan görüşmelerimiz kendi üretimini yapacağımız ürünleri pazara sunmanın daha avantajlı olacağını düşünerek TİSAN TARIM LTD.ŞTİ adıyla 2002 ylında tarıma hitap eden organik ve kimyasal gübreler, yaprak gübreleri, bitki gelişim düzenleyicileri üzerine üretim sektörüne girdik. Tisan Tarım Ltd.Şti. profesyonel olarak üretim üzerine arge çalışmaları yapıp üretim yapmaktadır. Sena Tarım Ltd.Şti. profesyonel olarak pazarlama üzerine yoğunlaşmıştır. Sektörümüze hitap eden ürünlerin teknik çalışma ve pazarlamasını sunmaktayız.
  • Üretim olarak hedefimiz tarım sektöründe eksikliği hissedilen ve ülkemizde üretimi yapılmayan ya da az yapılan mamullerin kaliteli olarak üretilip piyasaya sunulmasıdır.
  • Pazarlama olarak hedefimiz öncelikle kendi ürettiğimiz mamüllerin yurt içi ve yurt dışında teknik çalışmalarını yapıp tanıtmak gün geçtikçe markalaşarak piyasada daha fazla yer kapmaktır.

Amacımız ülkemizi tarım girdilerinde dış ülkelere bağımlılıktan kurtarmak için çalışmalar yapmak ve insan sağlığı açısından kalıntı oluşturmayan kaliteli mamulleri piyasaya sunmaktır.

Organik ve kimyasal tarım ürünleri üzerinde ar-ge çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam etmektedir.

 
Ürünlerimiz
Bilgi Bankası
Bize Ulaşın